Automatické závlahy pre súkromné a verejné plochy

Aby ste rastliny udržali v dobrej kondícii potrebujú okrem slnečného žiarenia, aj primerané množstvo vody. Primerané množstvo vody dodané v správnom čase. V letných dňoch je najideálnejšie polievanie rastlín a trávnika v skorých ranných po prípade ešte vo večerných hodinách. Automatické závlahy Vám rastliny a trávnik polejú v optimálnom množstve a čase. Vy sa už o nič nemusíte starať.

Ponúkame Vám realizáciu automatických závlah značky RainBird, značky ktorá je celosvetovým lídrom vo vývoji a výrobe automatických zavlažovacích systémov.  RainBird ponúka širokú škálu výrobkov, ktorá pokryje všetky vaše požiadavky na zavlažovanie. Veľkosť systému nerozhoduje. Portfólio firmy RainBird ponúka riešenia od automatického zavlažovania kvetináčov, až po rozsiahle komerčné plochy, futbalové a golfové ihriská. Komerčné plochy je možné realizovať tak, aby celá regulácia systému bola riadená centrálne z riadiaceho pultu.

Ponúkame ucelený program:

- mikrozávlah, ktoré sú určené pre polievanie kvetináčov a malých záhovov.

- kvapkovej závlahy na polievanie záhonov väčších plôch

- zavlažovania malých plôch trávnikov výsuvnými rozprašovacími postrekovačmi s namontovanými tryskami rôznych druhov 

-zavlažovania veľkých trávnatých plôch výsuvnými rotačnými postrekovačmi

 

Máme niekoľkoročnú skúsenosť s projektovaním a montážou automatických zavlažovacích systémov značky RainBird. Obráďte sa na nás a my Vám vypracujeme projekt s cenovou ponukou.

 

Automatické závlahy zn. RainBird - kvalitné zavlažovanie